Вам заздритимуть конкуренти

Корпоративні заходи допоможуть згуртувати колектив, зміцнять командний дух, стануть гарною розрядкою, підвищать значущість компанії в очах співробітників, клієнтів та конкурентів.

Добре організований корпоратив — чудова можливість продемонструвати високий рівень Вашої компанії.

4

локації для проведення корпоративу будь-якого формату та будь-якої складності

50–500

гостей можемо розмістити на території Ресто-парку Традиція

30+

різних видів закусок для фуршету (канапе, тарталетки, профітролі)

Ідеальний майданчик для проведення корпоративів

Вам більше не доведеться думати, де провести корпоратив для співробітників – у Ресто-парку Традиція є все необхідне для організації найкращих корпоративних заходів у Харкові

  • чудова заміська атмосфера
  • банкетні зали під будь-який формат корпоративного заходу
  • просторий літній намет
  • фуршетна зона та зона для гриль-паті
  • аквазона з волейбольним полем і майданчиком для активного відпочинку
  • уся необхідна технічна база, якісний проектор, світло, звук
  • чудові зони для фотосесій

Тімбілдінг

Конференція

Тренінг

Корпоратив на природі

У літній період відмінним рішенням буде організувати корпоративний захід на свіжому повітрі в оточенні мальовничої природи.

Басейн аквазони, гриль-паті, активні командні ігри сприяють сплеску небувалих позитивних емоцій, знімають стрес, що накопичився, заряджають енергією та здоров’ям.

Намет на території аквазони вміщує до 120 гостей та дозволяє провести головну частину Вашого корпоративного свята. У ньому можна влаштувати видовищне шоу, що дозволяє втілити найнезвичайніші ідеї звукових та світлових уявлень.

Тімбілдінг

Успіх компанії багато в чому залежить від взаємовідносин всередині колективу та вміння співробітників взаємодіяти один з одним.

Активні об’єднуючі ігри, спрямовані на підтримання командного духу в колективі, стали невід’ємною частиною корпоративної культури.

Тімбілдинг — це прекрасна можливість у веселій ігровій формі відпрацювати навички спільних дій, спрямованих на досягнення загальної мети.

Корпоративна вечірка

Незалежно від приводу проведення корпоративу: День народження компанії, Новий рік, 8 березня, галузеве свято, підбиття підсумків важливої угоди, відкриття або закриття сезону, корпоративна вечірка – це відмінний привід продемонструвати успішність компанії і зміцнити відносини всередині колективу.

Коктейлі та напої, смачні страви, підібрані з врахуванням ваших побажань, гриль-паті, сучасний музичний супровід, атмосфера веселощів та свята надовго запам’ятаються всім учасникам корпоративної вечірки.

Відповімо на Ваші питання, допоможемо з вибором локації, дамо поради щодо оформлення та вибору страв, зарезервуємо на передбачувану дату

Зателефонуйте нам

Або напишіть